Free Download Scotty 4.1.4 APK

Free Download Scotty 4.1.4 APK

App Information of Scotty

App Name Scotty v4.1.4
Genre Games, Travel & Local
Size19.5 MB
Latest Version4.1.4
Get it On Google Play
Update2019-08-03
Package Namecom.usescotty.app
Rating ( 10948 )
Installs500,000+

Description of Scotty

Scotty şehrin en eğlenceli, sıra dışı, hızlı, ekonomik ve hayatı kolaylaştıran uygulamasıdır.

★ Scotty seni şehirde dilediğin yere motosikletle trafiğe takılmadan pratik, ekonomik ve eğlenceli bir şekilde ulaştırabilir.

★ En sevdiğin yemeği tek tuşla dakikalar içinde ışınlayabilir.

HARİKA BİR YOLCULUK DENEYİMİ

Scotty seni en yakınındaki motosiklet sürücüsü ile uygulama üzerinden buluşturarak ulaşmak istediğin yere trafiğe takılmadan ışınlanmanı sağlar.
Şehirde zamanını trafikte kaybetmeden, rüzgarın verdiği özgürlüğü hissederek motosikletin arkasında harika bir yolculuk deneyimi yaşarsın.

SİPARİŞİN DAKİKALAR İÇİNDE SEN NEREDEYSEN ORADA!

Scotty Yemek, günün her vakti nerede olursan ol yemek ve kahve siparişi verebileceğin, siparişinin ışınlanmasını haritadan adım adım izleyebileceğin bir ışınlama hizmetidir.
Evde yiyecek hiçbir şey yoksa, işte yemeğe çıkmaya üşendiğinde veya sahil kenarında arkadaşlarınla eğlenirken tek tuşla dilediğin yemeğe veya kahveye dakikalar içinde kavuşabilirsin.

SCOTTY SENİN MOTORCU ARKADAŞINDIR

Scotty sürücüleri motosiklet kültürünü benimsemiş ve bu kültürün şehirleri güzelleştirdiğine, insanları daha mutlu ettiğine inanan kullanıcılardan oluşur. Scotty bir yerden bir yere ulaşmaktan ya da yemeğinin sana çabucak ulaşmasından çok daha fazlasıdır.

– Tüm sürücülerin ehliyet, ruhsat, kimlik, trafik sigortası, sabıka kaydı gibi evrakları incelendikten sonra sadece tek tek görüşülerek güvenli sürüş yapabileceğine dair uygulanan testlerde başarı gösterenler sisteme dahil ediliyor.

– Hepiniz harika insanlarsınız ama biz yine de kullanıcılarımızın birbirlerinin kişisel bilgilerini görmemelerini sağlıyoruz.
Scotty’de yapılan çağrılarda asla telefon numaran görünmez. 0850’li bir numara üzerinden iletişim sağlarsın.

– Trafik sürprizlerle dolu ve her kahraman hata yapabilir. Beklentinin altında kalan bir yolculuk veya sipariş deneyimi yaşadıysan geri bildirim ekranından ” Bu sürücüyle eşleşmek istemiyorum” diyebilirsin dilersen olumsuz puan vererek çağrı merkezimizin duruma el atmasını sağlayabilirsin. Merak etme bu bir sır olarak aramızda kalır.

– Scotty Yemek’teki her ürünün fiyatı restorandaki fiyatıyla aynıdır. İster nakit, ister kredi kartıyla kolayca ödeyerek sana özel siparişinin tadını çıkarabilirsin.

– Işınlanma üssümüzdeki çağrı merkezimize uygulama üzerinden ulaşabilirsin. Çözemeyeceği bir sorun, anlatamayacağın bir dert olmaz. Hepsi iyi çocuklar. Senin gibi
Scotty in the fun, unusual, fast, economical and applications that make life easier.

★ Scotty practical motorcycle wherever you want without being attached to the traffic in the city you can bring in a fun and economical way.

★ favorite food may be irradiated in one key moments.

GREAT JOURNEY EXPERIENCE

Scotty lets you drive a motorcycle without installing traffic near the place you want to achieve by bringing out new applications rays.
Without losing time in traffic in the city, feeling the wind of freedom it gives you live a wonderful cruise experience behind the motorcycle.

MINUTES IN ORDER YOU ARE ALMOST THERE’s!

Scotty food a day, every time wherever he could give the order for the food and coffee, irradiation is a service from the map you can follow step by step the irradiation of order.
If there was nothing to eat at home, having fun with your friends at work or when eating too lazy to go to the seaside, you can reach one of the keys you wish to lunch or coffee in minutes.

SCOTTY YOUR FRIEND biker Download

Scotty motorcycle drivers have embraced the culture and this culture that beautify the cities, consists of people who are convinced that users happier. Of a place to get to or from a place to eat Scotty it is much more than you reach quickly.

– All driver’s license, registration, identification, traffic insurance, such as a criminal record after examination of documents showing that success in tests conducted individual interviews alone could safe driving is being included in the system.

– You’re all great people, but we are providing our users that they still see each other’s personal information.
Scotty never appear in calls to phone numbers. You communicate over a number 0850’l.

– Traffic filled with surprises, and every hero can make mistakes. If you’re ordering experience was a trip or fall below the expectations of the feedback screen “I do not want to match the drive”, giving you wish you could say negative points can provide our call center to take control of the situation. Do not worry, this will remain a secret between us.

– Scotty price of each product is the same as the price of food in the restaurant. Whether cash easily by paying with your credit card you can enjoy the special order.

– Teleport You can contact our call center applications through our home base. can not solve a problem, not a problem you can not tell. They were all good kids. Like you


Selam Scotty’li,
Yeni sürüm ile aşağıdaki iyileştirmeleri yayına aldık;
– Restoran listesine restoranların fotoğraflarını eklendi.
– Sürücünün tahmini geliş süresi eklendi. Artık yolculuk yapmak istediğinde, sürücü kaç dakika sonra yanında olacağını görebileceksin.

Umarız beğenirsin. Daha iyisini yapabilmemiz için sana ihtiyacımız var. Önerilerini bekliyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *